Bára v nesnázích | 12. kapitola (3/3)

31. července 2013 v 12:05 | Terka M. |  Bára v nesnázích
  • Vážně vám nemůžu říct, co právě teď dělám. Nevím to. Každopádně, třeba se mi podařilo někde vzít wifi a něco jsem tu již o svém pobytu na Slovensku napsala. Opravdu nevím,..
  • Na řadě je třetí část kapitolové povídky Bára v nesnázích. Taky vás to tak šíleně nebaví? Vydržte, jen co přijedu, tak to kompletně dopíšu a pak přepíšu a už vás tu s tím nebudu vícero otravovat a začnu s nějakým více rozplánovanějším pokračováním :) plánuji ho už léta a scháním všemožné fakta tak snad se to nakonec bude líbit. Název si ale prozatím nechám pro sebe. Co kdyby se ten nápad najednou změnil? Přesněji mám nápady na DVA díly :)

---


"To mě těší," upřímně se usmála. Byla ráda, že si může takto popovídat i s někým jiným než s kamarádkami ve škole, což bylo nejčastěji o klucích nebo, kde večer byla tancovat. Bára pokaždé lhala, nechtěla jim přiznat, že je do Nicka skutečně zamilovaná, protože věděla, že údajné kamarádky zajímá jen a jen sex a vše okolo něj, ale ji ne. Ani o tom, že je těhotná jim nejprve říct nechtěla.
Nicka milovala z celého srdce, ale když ji podvedl se spolužačkou Susan, její city k němu poněkud vychladly. Pak Susan náhle onemocněla a on se snažil získat Báru zpátky. Bylo to chvilku, asi dva dny, před těmi únosy děvčat když Susan zmizela. Bára sice nevěděla, kdy přesně ty holky unesly, ale dokázala si to domyslet z toho, co říkala učitelka.
Susan, hrklo najednou v Báře, že si musí zavolat. Chtěla jí seřvat, že se z toho nevzpamatuje, ale raději se soustředila na někoho jiného. Nedávno jí někdo upozornil, že by se neměla rozčilovat a po potratu to určitě platilo dvojnásobně.
"Doktore..?" ozvala se směrem k lékaři, který pozoroval ptáky sedající si na okenní parapet. Bára konečně promluvila a tázavě nadzvedla obočí, pak pokračovala, "Myslíte si, že bych si mohla zavolat?" zeptala se a bála se, že doktor řekne ne.
"A nepočká to?" zeptal se doktor, aby se ujistil.
"Ne, týká se to se.." pak zmlkla, když si uvědomila, že ji učitelka varovala, aby to nikomu dalšímu neříkala. "Totiž, musím si nutně s někým promluvit." Doktor se na ni zadíval, usoudil, že vypadá už docela dobře a tak odpojil přístroje z elektřiny, které by se mohly nějak pokazit. Porušoval všechny zákony o zdraví pacienta a to mu dost vadilo, ale z nějakého důvodu chtěl Báře vyhovět a pomoct. Zdála se mu taková.. povědomá.
"Tady je můj mobil, budu hlídat na chodbě, nevolejte dlouho." Řekl a svižným krokem odešel z pokoje, aby ji nerušil.
Bára se zachumlala do peřiny, protože jí byla docela zima, chytila pevně mobil do třesoucí se ruky a začala vytáčet číslo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Nila Nila | Web | 5. srpna 2013 v 15:25 | Reagovat

Máš úžasný blog :) a líbí se mi jak píšeš. Byla bych velmi potěšena kdyby ses podíval/a na můj blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.