30 dní Meme - 4. den

15. září 2012 v 19:40 | Terka M. |  30 dní Meme
  • S delším spožděním tu dávám 4. den Meme. Škola už holt nastala a tak jsem na blog neměla v poslední době moc času, k tomu ještě chodit na zahrádku a pak ty dva dny co jsem byla nemocná..
  • Abych nezapomněla, čtu předposlední kapitolu Pádu od Lauren Kateové, takže v nejbližší době čekejte recenzi. Ráda bych knihu dočetla ještě dneska a nejpozději v pondělí vám tu sem dala tu recenzi. Zítra jdu k babičce, protože měla včera narozeniny takže asi a ž v pondělí.
  • 8. kapitola Báry v nesnázích by mohla vyjít až ji dopíšu :D ne, doopravdy si nedělám srandu, ještě není dopsaná, ale nebojte, tahle povídka je jedna z mála, která mě baví psát (to zaprvé) a chci ji dopsat.

***

TVŮJ NÁZOR NA NÁBOŽENSTVÍ

To je těžké.
Nejsem totiž pokřtěná.
Připomíná mi to jak minulý rok o prázdninách dělali u nás na náměstí (kde jsem zrovna čekala na kámošku) takový dotazník zda jsme věřící či ne. Abych řekla pravdu, tak asi jsem věřící, protože jako jeden z mnoha lidí v něco věřím. Někdo věří v Boha, někdo věří v sebe a v ostatní. Každý na něco věří. Loni jsem nedokázala odpovědět. Nemohla jsem jim do očí říct NE, nemohla jsem lhát. Řekla jsem, že nejsem pokřtěná a pak přišla kámoška takže jsem se úspěšně z jejich moci vymanila a zbytek otázek jsem již dělat nemusela. Prostě jsem jim, tak říkajíc zdrhla :)
Co se týče třeba takových církevních restitucí, nesouhlasím s nimi.
I kdybych byla pokřtěná, tak bych s nimi nesouhlasila. Protože, vezmu to logicky, na co církev potřebuje nějaké lesy, pole a podobně. Něco jim možná vrátit, ale ne v době, kdy Česká Republika sotva stojí na nohách (už dřepí a nemůže vstát!). Prostě, je to na palici. Církev se začne zajímat o své bývalé pozemky když tak tak vycházíme a my máme dělat co? Povolit? To teda nesouhlasím. NE! Trochu jsem odbočila do politiky, ale snad to nevadí :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.