Bára v nesnázích | 4. kapitola (15+)

28. srpna 2012 v 13:01 | Terka M. |  Bára v nesnázích
  • Tento díl má věkové omezení 15+ a je nevhodný pro slabé povahy, nebudu říkat proč, ale přijdete na to ;)
  • Díl je tentokrát zaměřený na Tinu, kterou unesla nějaká žena.
  • Dejte se do čtení!

***
Tina se se zavázanýma očima černou páskou snažila našlapovat opatrně, ale žena, co ji unesla ji necitelně tlačila dopředu.
"Proč jste mě unesla?" zeptá se po dlouhém mlčení opět Tina.
"Ze stejného důvodu jako ty první dvě, kvůli obřadu." odpoví a Tině se hrůzou otevře pusa "Máš dokonalou pusu, víš to?" usměje se žena.
"Ne, to opravdu nevím. Proč mi to říkáte?" nechápe Tina.
"Bude součástí obřadu v kterém máš hlavní roli ty, ale tu nejhlavnější mají právě tvoje ústa." Tina stále není schopna nic pochopit.
"Už asi vím co se mnou máte v plánu udělat," řekne klidně a nebojácně, ví, že kdyby se bála, tak dodává svým únoscům spoustu energie. Mají rádi, když se oběť bojí "Kdy bude ten obřad?"
"Po tom, co tě očistíme. Teda, on tě očistí." Tina se rozklepe.
"A co pak?" zeptá se otázkou, která jí už dlouho vrtá hlavou.
"To už není tvoje starost." odfrkne žena a postrčí ji velkou silou div nespadne na studenou podlahu po které všichni chodí pouze bosí. Boty zuly i Tině. Není to moje starost? Vrtá jí v hlavě věta její únoskyně.
Po chvilce spolu došly do obrovské místnosti připomínající koupelnu.
Žena jí rozvázala šátek kolem očí a provazy, kterými ji spoutala, a aby neutekla přivázala ji k zakrvácenému zábradlí. Bála se. Muž, který stál opodál se přiblížil a chytil ji za nohy, aby nemohla utéct. Tina se ani nesnažila. Strašně jí tlačil na nohy a ona se nemohla ani pohnout. Bolelo jí to.
"To snad stačí," řekla žena "Až budeš hotový s očistou, tak na mě zavolej. Budu za dveřmi."
Muž si pomalu sundával široké tepláky, které pak odhodil o kus dál a lehl si hned vedle Tiny. Otevřel krabičku erectanu a dal si jich asi deset do pusy. Penis, který měl již odkrytý se postavil a Tina se zděsila.
"Co se mnou bude?" ptala se zatímco ji muž svlékal z oblíbených džínsů a trička. Běhal ji mráz po zádech.
"Očista." více toho neřekl.
Pak ji začal hladit a mačkat mezi nohama.
Zuřivě jí líbal a olizoval její rty jako nějaké zvíře.
Tina vzdychala.
Pak jí muž kousl do jednoho ňadra a ukousl jí ho. Začala se jí z něj řinout krev vysokou rychlostí krev a muž jí k ráně přiložil špinavý hadr, aby krvácení zastavil. Dělal to už dvakrát.
Tina nevěděla co s ní bude, ale jakmile uviděla krev, dostala mdloby. Nesnášela když musela dávat krev. Nemohla vidět krev, protože pak se jí udělalo opravdu slabo. Stejně jako teď.
Po půl hodině se rána začala trochu 'hojit' a Tina se probudila, ale byla hrozně slabá a otevření víček, které jinak zvládala, pro ni bylo tou největší námahou.
"Očista od čeho?" zeptala se Tina když si uvědomila, že ji málem ta žena udusila plynem. Bolest, kterou právě pociťovala byla slyšet naprosto zřetelně v jejím jindy dosti klidném a silném hlase.
"Od vnějšího světa a od zkoušky zda si skutečně vyvolená." vysvětlil jí muž zatímco vzdychal, aby do toho navnadil i Tinu "Nyní si budoucí potrava divoké a silné zvěře."
Tina už nic nechápala. Věděla jen, že brzo zemře.
Netušila koho unesli před ní, ale tušila, že jim udělali to, co jí.
Muž se opatrně zvedl, popadl sprchu a postříkal ji, ať není od krve. Zvířata krev dráždí a vydrážděné je mít nepotřebujeme, Říkal si muž v hlavě pořád dokola. Pamatoval si to. Dobře si pamatoval, jak je musely zklidnit, aby je také nenapadly.
Tina skrz přivřené víčka toho muže pozorovala a stále viděla jeho zdvihlý penis. Neměla ponětí, co ji ještě čeká, ale tušila, že to bude trauma na celý život. Teda, záleží na tom, jak dlouho bude ještě žít.
Muž položil sprchu zpět na místo a skočil na Tinino velké a měkké břicho. Pak ji chvilku ocucával ucho a zkusmo do ní začal vnikat. Bolelo jí to, ale nemohla nic dělat. Byl příliš těžký a tak se nedal ani odkopnout. Po každém pohybu by se jí zaryl ještě víc do žeber a ona by nemohla dýchat. Už teď slabě dýchala. Netušila jestli za to mohl ten zapnutý plyn v jídelně nebo to, jak na ní leží.
Pak začala, ač nechtěla, vzdychat. Vzdychala nesnadno a už nemohla ani dýchat, ale muž stále pokračoval a ona, protože měla málo kyslíku, upadla do bezvědomí.
Až se probudila, ležela v hnědém županu s bosýma nohama na slámě. Kolem ní chodilo spoustu prasat, koz a krav. Byla ráda, že jsou kolem ní mříže takže se k ní ty zvířata nedostaly a nemohly jí ani nijak očichat a okusovat jako nějakou svoji hračku. V 'kleci' se nemohla ani postavit, byla malá, zvlášť pro tak obézního člověka jako byla Tina. Mnohé z jejích spolužaček by se tam cítilo dobře.
Nechápala to.
Nechápala proč ji zavřeli do klece pro papoušky.
Netušila jak se tam dostala, ale už tušila, že to, jak ten muž řekl 'Nyní si budoucí potrava divoké zvěře' nebylo jen tak z legrace. Nechápala pouze jedno a to, proč by prasata, kozy a krávy patřily k divoké zvěři.
Nevěděla, že to byla druhá část očisty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 29. srpna 2012 v 16:11 | Reagovat

Wow, tak tohle jsem vážně nečekala. jsem zvědavá jak bude vypadat ta druhá část očisty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.