Zamilovaná pirátka - 5. díl

9. června 2012 v 14:37 | Terka M. |  Komix: Zamilovaná pirátka

  • Konečně jsem se odhodlala k napsání 5. dílu komixu, fotky tu už mám přendané jak dlouho a ještě musím jakési vyměnit do dalšího dílu.
  • Teď to bude takový rozlučkový díl se Zdislavou tak doufám, že se bude líbit.. možná vám bude připadat trošku krátký a málo fotek (jenom tři) ...
  • Jinak, moje známky.. asi jste zvědaví, na tu slohovku co? (říkal jsem vám o ní vůbec?) Tak to je nás víc co je zvědavých a já tady se klepu strachy co z ní dostanu.. jakýsi odborný popis praxe. Hlavně, že tam nemělo být ani trochu vypravování a jen popisování, že? Už teď si říkám jak to zase dopadne když jsem tam vecpala i vypravování. Pak, jak nám učitelka řekne co jsme dostali (asi v úterý, den před uzavíráním známek), vám tu napíšu co jsem dostala. Souhlas? :D Nebo vám mám tu slohovku sem napsat dneska?
  • Tak a teď už dost keců a pusťte se do čtení!

***


Nevěděla jsem co dělat.. byla jsem zpanikařená a v tom se přímo před mýma očima objevila Zdis a začala mít zase ten svůj proslov, který tak zbožňovala.
"Věřím ti, Mindy, protože si a navždy budeš moje jediná kamarádka. Doufám, že najdeš toho, kdo mé dvě děti připravil o matku a potrestáš ho tím, že na pachatele zavoláš policajty. Budu pozorovat jak si vedeš a pokud to bude v mých silách, tak toho vraha zneškodním, aby už více neškodil," Poklesla hlasem "Mám v tebe víru a předávám ti k péči obě mé děti i přesto, že děcka moc nemusíš a samozřejmě ti předávám i Vlasťu. Miluj ho v dobrém i zlém, tak jako já a zjisti prosím tě, s kým mi byl nevěrný," Dodá stejně smutným hlasem "Prověř Jolanu." Zasípe tak, že jí není skoro slyšet a pk zmizí z našeho života... i přesto, že jsem ji zabila, mi jí je líto.
Okamžitě, jak Zdis zmizela z povrchu zemského, šla jsem na její hrob natrhat několik květin, které jsem tam rozsypala, zasadila jsem tam malý keříček a dala vázu s voňavými květy. Vážně mi bylo líto, že jsem se snížila k tak odpornému činu a chtěla jsem se alespoň nějak očistit. Po tom, co mi Zdis řekla jsem se za sebe prostě musela stydět. Rozhodla jsem přímo u Zdisviného hrobu kápknout božskou.
"Je mi líto, že si kvůli mě zemřela, Zdis," Začala jsem se omlouvat "Důvod, proč jsem tě otrávila, je ten, že jsem se zamilovala do tvého manžela Vlasťu.. to já jsem ta, s kterou ti byl nevěrný." Konečně jsem se přiznala a v duchu jsem doufala, ať to nikdo kromě Zdis neslyší "Jak jsem elslyšela tvůj proslov, litovala jsem svého činu, který jsem kvůli chlapovi spáchala. Nevím, co to do mě vjelo. Mám s Vlasťou poměr už asi dva roky, tudíž i v době, kdy jsme se celkem respektovaly a nechápu jak mohlo naše přátelství přerůst v nenávist a já tě mohla zabít.." Pak mi z obličeje začaly stékat miliony a miliony slz. Nevěděla jsem jak.
Chystala jsem se jít domů a lehnout si do horké vany a smýt ze sebe všechny problémy když tu jsem projížděla kolem bazénu a tam zahlédla smrtku jak mluví vcelku nahlas nesrozumitelné kecy začala jsem se bát, ale ne zase tak abych nebyla ochotna vystoupit z taxíku.
"Maja Kada fru," Odříkávala pořád dokola a já nevěděla co dělá a co má v plánu dokud neřekla zásadní věc "Vrah nepatří mezi živé, je na čase s ním zkoncovat." Pak se tam místo smrtky objevil policajt, který hned jak mě uviděl, tak začal utíkat a hned za mnou. Já prchala k taxíku a jakmile jsem nastoupila, jela jsem domů. Tohle byla poslední kapka, musím se na pár měsíců ztratit z doslechu, aby mě nikdo nenašel.

***

1. Co myslíte, že znamenala ta smrtka?
2. Myslíte, že před policajtem nakonec uteče nebo ji chytí?
3. Jak dopadne její románek s Vlasťou?
4. Vezme někoho s sebou jako komplice?
5. Líbil se příběh?
6. Těšíte se na další?

***

Mějte se!
Zdraví Terka M.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Vám mé příběhy?

Ano
Ne
Ujdou

Komentáře

1 SL. (Fame Fox) SL. (Fame Fox) | Web | 9. června 2012 v 16:19 | Reagovat

Je to dobré, toto celé :D Ale mňa asi najvaic zaujíma, ako sa ti podaril ten prvý obrázok?!?!?! Ako?! :D Ty kokos. Parádne to ale je.. :D :)

2 Terka Terka | Web | 9. června 2012 v 16:46 | Reagovat

[1]: Vždycky jak simíci před tím než skočí do hrobu se takhle postaví a poslouchají smrtku takže jsem se ujala příležitosti a vyfotila ji :)

3 Kate Kate | Web | 11. června 2012 v 19:04 | Reagovat

Tak to je dobrý =D stihla jsem přečíst všechny díly..Nečekala jsem že ji zabiješ ale o to je to více zajímavé..Těším se na další =)

4 ju ju | 13. června 2012 v 14:19 | Reagovat

***

1. Duch té Zdis
2. Uteče
3. Vezmou se a budou mít 2 děti.
4. ano, Vlasťu
5. ano
6. Jasně

***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.