Zamilovaná pirátka - 1. díl

15. března 2012 v 16:24 | Terka M. |  Komix: Zamilovaná pirátka
  • Tak, doufám že jste nečekali dlouho a zároveň doufám, že se vám první díl bude líbit. Dala jsem si na něm záležet.
  • Ještě dnes oběhnu všechna SBéčka a tohle je taková omluva za to, že jsem týden neobíhala, ju?
  • Díl bude trochu delší. Odehraje se tam více věcí.;)
  • Nu, co bych ještě řekla? Pusťte se do čtení!:DD

Hned ráno co jsem vstala jsem se pustila do míchání drinků. Celkem mi to jde, ale na pořádně žhavou párty to ještě není ono. Barmana stále nechci, ale napadlo mě, že prozatím uspořádám večírek večer v přírodě. Někde venku. Nějaký maškarní bál s rychlou hudbou. Klasickou nesnáším. Já raději rock.
Docházeli mi skleničky a proto jsem si šla procvičit něco jiného. Něco co mi jde o mnoho lépe. Kytaru. Zahrála jsme několik skladeb, ale začali na mě bušit sousedi, tak jsem toho nechala a šla si hrát s Halibelou.
Jenže ta bohužel někde chytila blechy, které ji neustále zlobili a nechtěla se nechat vykoupat, tak jsem ji dala do "karantény" ať je nechytnu i já.
Beztak jsem je chytla a tak jsem se okamžitě šla pořádně namydlit a osprchovat, pak jsem byla pořádně rozhicovaná a proto jsem zavolala Vlastíkovi.
Jak Vlastík přišel, tak ho boleli záda a já mu tedy slíbila, že ho namasíruju, ale pouze pod podmínkou, že budu ve spodním prádle a tak jsem neváhala. Pak se svlékl i on do spodního prádla a my se na sebe vrhli. Milovali jsme se snad celou noc a mě přišlo divné, že ho Zdislava neshání. "No.. víš... Jak bych ti to řekl," Cítila jsem z něj nával stresu a deprese a obávala jsem se nejhoršího "Ona si totiž klidně s děckama odjela do Egypta." Vykulím oči a nedokážu tomu uvěřit "Tvoje žena, že odjela na dovolenou?" Vlastimil jen tiše přikývne a já ho políbím "Miláčku, nezajedem do Francie?" Vlastík chvilku přemýšlí, ale nakonec se rozhodne, že nepojede. Já jsem zklamaná, že do nejromantičtější země musím sama. Sice jsem stejně s Vlastim nepočítala.. co už, no.

Ráno, jak jsme se probudili, tak jsem udělala nějaké vafle. Obyčejné jídlo, ale stačilo to. Pochutnali jsme si. Proč dělat nějaké složité pokrmy, když se stejně sní a nezbyde z nich nic? Maximálně tak dobrý pocit, ale ten mám z každého jídla.

Tak jsme posnídali a pak se začali loučit. Vlastíkovi už přijela rodina a určitě se bude divit, kde se tak loudá. Dali jsme si dlouhý polibek. Kéž by byl v dešti jako tenkrát, ještě na základce. Malá holka s rovnátky v paté třídě. Zabouchnutá snad do všech, trošku obtloustlá, ale nikomu to nevadilo. Všichni se mi vyhýbali.. bylo mi to fuk. Tenkrát mě mamka odvezla na fotbalový trénink a do dnes si živě pamatuju jak vypadal. Pršelo. Byla jsem zmoklá jak slepice a jeden kluk (idol) uklouzl a přímo na mě. Shodou náhod to byl náš kapitán. Spadli jsme na zem, já se snažila zvednout, když v tom se mi spolužák nalepil svou pusou na moji pusu. Nejkrásnější den mého života. Od té doby jsme spolu chodili... Ach, ty vzpomínky.

Jelikož mi zatím hudba moc nevydělává, musela jsem si vydělat jinak - začala jsem dělat služku. Asi chápete jak to pro mě bylo těžké, ale když vás zaučí ta nejlepší - Zdislava. A taky u ní jsem dostala první zakázku. Měla jsem uklidit. A věřte mi, že v domě, kde panuje tvrdá ženská ruka jsem si moc nemákla. Ustala jsem pouze postele a pak jsem se šla připravit na večerní mejdan.

Připravila jsem menší maškarní ples. Dost mě překvapil kostým Zdislavy, která si oblékla středověké oblečení. Já myslela, že bude robot.:D Ne, teď vážně, její kostým se mi líbil, ale chvilku nepostojí a tak jsem ji vyfotila za běhu. Tyhle šaty už má hrozně dlouho.
Sobě a Vlastíkovi jsem vybrala oblečení já. No, vybrala.. to je špatné slovo. Já jsem to dokonce i zatáhla. Ale nevadí. Sekne mu to. Kdyby chtěl zápasit, tak už má oblek.;)

Tak tohle je skvělý záběr. Jen doufám, že to Zdis neviděla. By si pod tím představila horor. Cituju ji "Manžel mi zahýbá. Pomoc!" Vždyť by se jí vysmáli do ksichtu. V xicht knize by ji pomlouvali a to bych nesnesla. I když jí pomalu přebírám manžela, tak je to přece jen kámoška a kdyby jí někdo cokoli dělal, nesnesla bych to.

Už ani nevím jak, ale záhadným způsobem jsem se dostala do postele. Nevím, jestli mě odvezl Vlasťa nebo Zdis nebo někdo jiný, na tom nesejde. Byla to náročná párty.

Ráno jsem si šla koupit nanuka, protože mi bylo hrozně mizerně a díky němu jsem i ubrala pár klio na váze.:D
Pak jsem se začetla do novin a bylo tam plno zajímavých novinek a... drbů o celebritách. Jelikož i já jsemtaková celebrita, tak jsem se bála, ať tam není moje fotka jak jsem s Vlasťou. To bych měla mdloby, ale bohužel jsem se strefila - doslova a do písmene tam stálo: NEVĚRNÝ MANŽEL. CO NA TO JEHO ŽENA? A KDO JE JEHO MILENKA? lekla jsem se. Ano bylo to o našem poměru, ale o mě jsem tam nenašla ani řádku. Byla jsem ráda, ale moc dlouho ne. Volala mi Zdislava. ...

To by Continued

/Budu vděčná za ohodnocení komixu hvězdičkou nebo jejím okomentováním. Nekopírovat!/

1. Kdo měl na maškarním nej kostým?
2. Proč Zdislava volala Mindy?
3. Co bude dělat?
4. Líbil se komix?
5. Nebylo to moc dlouhé?

Mějte se!
Zdraví Terka M.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Trdloo* Trdloo* | Web | 16. března 2012 v 14:22 | Reagovat

O:) tak tohle? Jsem spokojená! :D a ty šaty Zdis jsou skvělý! :)) těšim se na další! :))

2 Sára SB Sára SB | Web | 17. března 2012 v 12:22 | Reagovat

Senzační, těším se na pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.