Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem

20. února 2012 v 11:16 | Terka M. |  Týdenní témata
Příběh je o mladé sotva pětadvacetileté dívce Lizzy Nonargové, která ve zkratce popisuje svůj život.. asi se budete divit jak se chová...
/Psáno v ich formě/

Juj! To jsem přepískla.. neměla jsem randit s tím hipízákem, natož s ním spát. Měla jsem vzít šampónka (:D), ale upřímně (?) hipízáky miluji. Nevím co to se mnou je.. dřív jsem milovala šampóny, ale teď je nemůžu ani vystát. Asi skutečně dospívám.
Na hodinku si dojdu na procházku parkem. Když tu uvidím jednoho upe mega krýsnýho kluka.. usmál se a já se jej nemůžu nabažit. Zamával mi. To není možné! Je úžasnej. Láska na první pohled existuje (?), ale houby! Nemiluji ho.. chci ho do postele. Posílám mu vzdušnou pusinku. Jsem v sedmém nebi.;) Kdyby tak ke mě přišel a pozval mě někam na rande a tam mě celou zlíbal, pak mě vzal do náručí, povalil na postel a vnikl do mě. Určitě je citlivý.. po sexu bych se s ním hned rozešla. Nechci být na nikom závislá, natož s někým chodit.
Jde ke mě. Opatrnými kroky. "Ahoj, nechceš někam zajít?" Zeptá se mile a já něco navrhnu "Co takhle ke mě domů?" On neváhá a souhlasí.. pak vyjdeme ke mě, kde ho usadím na gauč a řeknu ať počká.
Mezitím si obléknu sexy červené lehké šaty.. aby šli snadno svléct. Vezmu sebou med a čokoládu a pozvu ho do ložnice, kde už ležím na posteli.
Jak vkročí do ložnice, rozjaří se mu oči při pohledu na mé nahé tělo a vrhne se na mě, pak se začne svlékat a med lít na mé břicho a slízávat jej. Až je navozený na sexuální atmosféru, tak do mě opatrně vnikne.. a já zažívám můj padesátý sex. Výročí! Vzpomenu si. Na tohoto týpka nikdy nezapomenu.
Po dvou hodinách odpočinku vstanu z postele a vyhodím mu věci před dveře.. on se až na chodbě obleče a já mu řeknu, že s ním končím.. on jde sklesle pryč a já jsem radostí bez sebe.
Po nějaké době se v novinách objeví nějaký článek s mou nahou fotkou a nemůžu to pobrat.. Jak se tam dostala? Proč by tam dávali člověka jako jsem já? Vždyť nejsem ani celebrita! Po prvních řádcích se začínám hrozit.. prý jsem nebezpečně nemocná a mám mimo jiné i AIDS. Někdo poškodil mé dobré jméno! Vůbec netuším kdo by něco takového mohl způsobit, ale začínám tušit. Byl to ten týpek s kterým jsem naposledy spala.. pomstil se mi. Soudit se s ním by nemělo cenu, vyhrál by. Rozhodla jsem se, že spáchám sebevraždu.. už nemám důvod být na tomto světě. Byla jsem hloupá.. Kdybych nebyla hloupá, nestala bych se medvěděm. Jak to bylo v Mrazíkovi.
Jdu na most Sebevrahů a musím skočit.. vezmu si do kapes nějaké dlažební kostky a skáču. Padám pomalu z mého úhlu pohledu, ale z vašeho úhlu naopak. Nikdo mě nezachytil. Nikdo si mě ani nevšiml. Jsem tomu ráda. Konečně jsem sama a konečně na mě nikdo nepoukazuje..

KONEC

Líbilo se? ;)

/V případě, že se vám příběh líbil, ohodnoťte jej hvězdičkou nebo jej okomentujte. Budu ráda.:DD/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se Vám mé příběhy?

Ano
Ne
Ujdou

Komentáře

1 Sára Sb Sára Sb | Web | 20. února 2012 v 14:40 | Reagovat

Hezké :-)

2 Nikinka Nikinka | Web | 21. února 2012 v 16:25 | Reagovat

Mně se příběh moc líbil, takže dávám všech 5 hvězdiček :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.