Vítejte !

8. května 2011 v 14:16 | Terka M. |  Nezařazeno
Jsem typická ryba (znamení), tzn. jsem hravá, věčně usměvavá, ne moc hezká, líná puberťačka. Nenávidím pohyb, ale měla bych cvičit nebo alespoň méně jíst nebo budu mít brzo 200kg a budou mě nosit jeřábem z baráku (teď mám 69kg). Pro začátek tu budu psát deníček hubnutí a jestli to dodržuju. Pak tu budu psát jak se zlepšuju ve škole a pár tipů a triků o tom. Ještě tu budu psát knihu Zoufalá novinářka (z mého býválého blogu teresa005.blog.cz)


Edit. 6. 5. 2012 a 21. 9. 2013
  • Úplně jsem změnila směr kterým jsem se chtěla vydat, ale tak no nevadí. Jsem moc ráda, že tu nepíši deníček o hubnutí a ani o tom, jak se zlepšuji ve škole a dokonce jsem ráda, že tu už nepíši povídku Zoufalá novinářka, což byl sice dobrý nápad, ale je dobré tomu starému blogu, který možná - nejsem si jistá - ještě existuje, ale DŮRAZNĚ doporučuji na něj nechodit.
  • Jak to tak pozoruji, tak budu asi do prvního článku po obnovení blogu psát poměrně často věci, které jsem za ty roky změnila. Je docela zajímavé a vtipné tohle číst. Nedokážete si představit jak se směji teď, když upravuji kompletně všechny články, které jsem napsala v květnu 2011. Hned si prodlužuji život o několik minut :) jsem zvědavá jak moc se budu smát tomuto - co jsem napsala letos v září -, zase za rok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komentáře jsou uzavřeny.