Něco málo o mně

8. května 2011 v 20:46 | Tereza |  Něco málo o mně a mém životě
Tak abych to zbytečně nezdržovala, nebudu si tady vymýšlet nějaké blbosti - třeba, že vážím čtyřicet kilo a jsem anorektička, což skutečně a opravdu nejsem (a 40 kg nevážím) a doufám, že nikdy nebudu. Nebo třeba si nebudu vymýšlet ani to, jak skvěle píšu, protože tohle musejí posoudit jiní, na tohle jsem holt krátká... každopádně je to převzato z menu při příležitosti kompletního upravování článků z minulých let.Stručně o admince: Původně měl tento blog sloužit k tomu, aby jeho autorku přinutil zhubnout, ale hubnout a sedět při tom u počítače je ta největší pitomost pod sluncem, takže se na to raději pěkně rychle vykašlala a začala tu psát povídky, ke kterým se nemusí přemlouvat. Dříve psávala horrory a k nynějšímu datu (21. 9. 2013) se k nim začíná pomalu vracet, ale v psaní romantických a dojemných povídek v ich formě nepřestane. A doufá, že nepřestane ani v povídkách obecně. Terka ještě neměla žádného kluka, což rozhodně neznamená, že je snad nějaká vadná nebo co, ale pravdou je, že ještě nenašla toho pravého, kdo by se jí líbil a hlavně - komu by se líbila ona. Takže tak o klucích... neřešte to do detailů nebo se z toho zblázníte.

Povaha adminky: Typický introvert, je hodně stydlivá, což se týče hlavně lidí s kterými si nemá co říct. Na druhou stranu optimistka a snaží se být co nejvíc kamarádská. Také ráda čte, bloguje a sleduje ostatní blogy.

Sen: Ráda bych se stala novinářkou a spisovatelkou na "volné noze", vydala se do Paříže a žila tam alespoň rok a pak všemožně cestovala po světě a poznávala lidské kultury.

O blogu: Na blogu ráda píšu své povídky, věci z mého života, reportáže a také hrozně ráda dělám rozhovory s různými zajímavými blogery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clarie Clarie | Web | 8. května 2011 v 21:09

kámošce bude 13 a váží 65

2 ichbinhieraufewigkeit ichbinhieraufewigkeit | 12. února 2012 v 16:50

Myslim, že je fajn si připadat jako hubená a hezká. Moje váha se pohybuje mezi 49-51, a když se na sebe kouknu do zrcadla tak si říkám že je to dobrý, ale když stojím předtím zrcadlem jen ve spodním prádle a koukám na svá stehna a zadek, tak se mi chce zvracet. Mojí a tvojí váhu určitě nesrovnávej, já jsem určuítě menší (jsem hodně malá) a taky mladší, ale až budeš mít ňáký osvědčený recept jak dobře zhubnout přes zadek a stehna dej vědět. :-D ;-) Mimochodem, když hubneš nesrovnávej se s ostatnímu. Dohubni do posttavy, která se ti líbí rozhodně to nepřeháňej a nesrovnávej se svojí babičkou ;-) když se ona vdávala byla jiná doba a taky nedorůstaly ženy do takové výšky.

3 Lizzie Lizzie | E-mail | Web | 16. října 2012 v 21:10

Trochu mě připomínáš mě samou :) Francie, novinaření, horory, a s těma klukama se taky moc nelišíme :-) Jsem ráda, že jsem narazila na někoho, kdo je trochu stejný, jako já :)

Komentáře jsou uzavřeny.